Стіл Junior (Джуніор) з 2 шухлядками ТМ LuxeStudio

Код товару: 46-573
Висота: 800
Ширина: 1200
Глибина: 460
Виробник: LuxeStudio

Переваги столу з 2-ма шухлядками Junior/Джуніор

Стіл з 2-ма шухлядками Junior – це не просто елемент меблів, а середовище для творчості, навчання та вдосконалення. Саме тому виробник створив виріб, не створює жодних обмежень у цих процесах, а навпаки намагається надихати на нові звершення. Дві шухлядки додають практичності, даючи змогу зберігати важливі речі одразу біля себе. Мінімалістичний дизайн моделі не розпорошуватиме увагу й пасуватиме до будь-якого інтер’єру.

 1. Універсальні розміри.
 2. Оптимізація ефективності простору навколо.
 3. Безпека для дітей і алергіків.
 4. Висока якість складових.
 5. Відсутність шкоди для навколишнього середовища.

Використані матеріали у столі з 2-ма шухлядками Junior/Джуніор

Фабрика довго проводила тестування складових, перед виробництвом столу з 2-ма шухлядками Junior, аби переконатися у їхній високій якості.

Стіл з 2-ма шухлядками Джуніор складається з:

 • ДСП класу Е1 – це матеріал з натуральних дерев’яних частинок, що є практичними й зручними, завдяки надійності та стійкості до подразників.
 • Телескопічні направляючі – механізми, які забезпечують безшумність і плавний хід протягом усієї експлуатації. Додатково ці складові витримують сильні навантаження і є довговічними.
 • Кришка стола - 32 мм.
 • Крайка 2 мм по периметру виробу запобігає можливим пошкодженням.
 • Алюмінієва ручка польського виробництва є не лише стильним доповненням до дизайну, а також гарантує міцність і стійкість до корозії.

Переваги покупки столу з 2-ма шухлядками Junior/Джуніор

Зручний для кожного інтернет-магазин, дозволить замовити й купити стіл з 2-ма шухлядками Джуніор без зайвих зусиль. Ми завжди готові допомогти вам з вибором, а також пропонуємо додаткові переваги:

 1. Найбільша відповідність ціни до якості серед конкурентів.
 2. Доставка по всій Україні.
 3. Гарантія від офіційного виробника.
 4. Допомога наших консультантів у виборі.
 5. Унікальні пропозиції зі справжньою користю для покупців.

Система відгуків на нашому сайті висвітлює справжній досвід користування виробом іншими покупцями, тож ви можете переконатися у наших словах наочно.

Відгуки покупців

Коментарі та відгуки про Стіл Junior (Джуніор) з 2 шухлядками ТМ LuxeStudio, а також питання і обговорення цього продукту:

Написати відгук