Стілець Aster RL Wood Пластик чорний

Код товару: Aster-RL-vlacvk
Ціна:
1 240 грн
Економ 441 грн
799 грн
Висота: 830 мм
Ширина: 460 мм
Глибина: 520 мм
Матеріал: Пластик
Кольори: Чорний
Колекція: Loft
Висота спинки: 430 мм
Ширина сидіння: 460 мм
Глибина сидіння: 400 мм
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
Вага: 4,1 кг
Висота: 830 мм
Ширина: 460 мм
Глибина: 520 мм
Матеріал: Пластик
Кольори: Чорний
Колекція: Loft
Висота спинки: 430 мм
Ширина сидіння: 460 мм
Глибина сидіння: 400 мм
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
Вага: 4,1 кг

Стілець Aster вперше представили талановита пара Чарльз і Рей Імз в 1948 році і з тих пір користується незмінною популярністю. Ця популярна модель була виготовлена з пластику і стали, а також була створена модель з дерев'яними ніжками - стілець Aster PL Wood. Глибоке сидіння і плавно вигнута спинка стільця забезпечують комфорт за рахунок зниження навантаження на спину і стегна. Стілець Aster PL Wood відмінно підходить по висоті до обіднього столу, ніжки стільця стійкі і не деформують підлогу, стільці довговічні у використанні, що в поєднанні зі стильним дизайном і робить його популярним і затребуваним ось уже друге століття.

Стілець Aster RL Wood

Стілець Aster RL Wood - це стілець для їдальні зі спинкою на дерев'яних ніжках. Моноблок стільця виготовлений із пластику.

Правила догляду

Стільці необхідно розміщувати в сухих, провітрюваних приміщеннях (при температурі повітря від + 5° C до + 25° C і відносній вологості повітря від 30 % до 70 %). Стільці потрібно переносити, а не штовхати. Для максимально довгого збереження первісного вигляду стільців, необхідно берегти їх від потрапляння прямих сонячних променів і не ставити поряд з опалювальними приладами, так як через це колір може потьмяніти і змінитися структура поверхні. Чистіть забруднену оббивку тільки спеціальними засобами для догляду за виробами зі шкірозамінника. Металевий каркас потрібно протирати м'якою вологою тканиною з використанням спеціальних миючих засобів. Плями жиру або дрібні, ледь помітні подряпини можна відшліфувати миючими засобами для фарбованого металу.

Відгуки покупців

Коментарі та відгуки про Стілець Aster RL Wood Пластик чорний, а також питання і обговорення цього продукту:

Написати відгук